Diperweb Logo

Google Ads Reklamları İle Zirvede Ol.

Hemen Edin.

Google Reklamları İle Öne Çıkın.

Girişiminizi, işletmenizi veya markanızı tanıtmak ve bilinirliği artırmak için Google Ads reklam platformu doğru tercih olacaktır. Google reklamları ile arama sonuçlarından, Youtube’a ve Google iş ortağı web sitelerinde reklamınızın görünmesini sağlayabiliriz. Hatta belirlediğiniz rakipleriniz aratıldığında bile çıkabilirsiniz.

Google Reklamları İle Satışlarınız Zirvede.

Diperweb olarak çeşitli sektörlerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla bir çok müşterimizin kazancını reklamlar ile ilk 3 ay içerisinde minimum %1 oranında artırdık. İşletme ve markanız için etkili reklam kurgularımız sektörünüzde bilinirliği artırarak markanızın satış potansiyelini arzulanan noktaya taşıyoruz.

Etkili Analizler İle Strateji Geliştiriyoruz.

Diperweb, piyasa analizi ve sizlerden talep ettiğimiz genel müşteri kitlesi bilgilerini harmanlayarak belirli analizlerimizde kullanıyoruz. Analizler sonucu sizler için en etkili olabilecek Google Ads reklam stratejinizi geliştiriyoruz. Sonrasında elde ettiğimiz veriler ile birlikte stratejinizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kampanyalarınız Her Daim Takipte.

Diperweb olarak bizi yetkilendirdiğiniz Google Ads hesabınızda haftalık rutin olarak KPI’lar kontrol edilir ve sizlere 14 gün veya 30 günlük periyotlar halinde tercihinize göre raporlama göndermekteyiz. Kurulu olan Hesabınızdan ise her zaman takip edebilir ve hizmet süresi boyunca bizlerle Google reklamlarınızla alakalı sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Para İade Garantisi

Google Ads Reklamlarında performans garantisi yoktur. Ancak 3 aylık süre içerisinde herhangi bir müşteri telefonu, talep isteği vs. dönüşüm olmadığında ilk ayınızın ücretini iade ediyoruz.

Google Ads Reklam Yönetimi Aşamaları

Diperweb olarak web sitenizle beraber Google Ads Reklam Yönetimi hizmetimizle sizlere en iyi performansı sunmayı hedefliyoruz.

Teklif Al.
Soru Sor

Hazırlık

Google Ads reklamlarınızı etkili yönetebilmek için sizlere göndereceğimiz dosyanın doldurulmasından sonra sektörünüzle alakalı araştırmalar yapmaktayız. Bunların sonucunda belli analiz ve strateji geliştiriyor ve sizinle toplantı gerçekleştiriyoruz.

Kampanya Oluşturma

Google Ads hesabınız var ise yetkilendirme alarak yok ise hesap kurulumu gerçekleştirdikten sonra elimizdeki verilerle pazarlama deneyimi ve bilgimizi kullanarak reklam kampanyalarınızı oluşturur ve yayına alırız.

Kampanya Test ve Görüntülü Reklam Tasarımı

Google Ads reklam kampanyalarınızı 2 haftalık süreçte test ettikten sonra %4 üzerinde etkileşim oranı mevcut ise devam etmesini sağlıyoruz. %4 oranından düşük olduğunda ise yeni kampanya oluşturuyoruz. Bu sürekli ve döngü olarak en iyi ve verimli kampanyaya ulaşana kadar devam eder. Sunduğumuz hizmet içerisinde görüntülü reklamlar dahil olduğundan dolayı reklam tasarımlarını da bizler oluşturmaktayız. Böylelikle ekstra ücretlendirmelere maruz kalmazsınız 🙂

Kontrol ve Takip

Google Ads reklam kampanyalarınız hizmet süresince kontrol ve analiz edilmekle beraber sizlere danışmanlık hizmetimizde devam etmekte. Kampanyaları nasıl devam ettirmeliyiz, nasıl müdahaleler yapmalıyız tüm konularda sizin yanınızdayız, destek oluyoruz.

Hizmetle İlgili Soru Sor veya Edin.

Diperweb aklınıza takılan soruları yanıtlamak için burada. Hemen sor hızlı dönüş yapalım.

Soru Sor
Hizmeti Edin.
Sohbet Başlat
Yardımcı Olabiliriz :)
Scan the code
Merhaba
Sizin için buradayız. Tıklayın, size hemen yardımcı olalım :)