Diperweb Logo

Google Ads Reklamları İle Bilinirliğe Sahip Ol.

Hemen Edin.

Google Reklamları İle Öne Çıkın.

Kurduğunuz veya yeni kurmaya başladığınız işinizi tanıtmak ve hatta işinizin alanı ile ilgili marka olup bilinirliği artırmak için Google Ads reklam platformu doğru tercih olacaktır. Google reklamları ile arama sonuçlarından, Youtube’a ve Google iş ortağı web sitelerinde reklamınızın görünmesini sağlayabiliriz.

Google Reklamlarınızı Yöneterek Satışlarınızı Artırıyoruz.

Diperweb olarak çeşitli sektörlerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla bir çok müşterimizin kazancını reklamlar ile ilk 3 ay içerisinde minimum %1 oranında artırdık. İşletme ve markanız için etkili reklam kurgularımız sektörünüzde bilinirliği artırarak markanız etki kazanacak.

Etkili Analizler İle Strateji Geliştiriyoruz.

Diperweb olarak sahip olmanız gereken analizlerle birlikte strateji oluşturmayı özen gösteriyoruz. İşletmenizin veya markanızın alanı ile alakalı rakiplerinizi, müşterinizin neyi isteyip talep edebileceğini sizler daha iyi bilmektesiniz. Diperweb olarak bunu belli analizlere oturtup ve fikir alışverişi ile stratejinizi geliştirmek ise bizlerin görevi 🙂

Kampanyalarınız Her Daim Takipte.

Diperweb olarak bizi yetkilendirdiğiniz Google Ads hesabınızda günlük rutin olarak KPI’lar kontrol edilir ve dilerseniz 2 hafta da bir olacak şekilde raporlamalarla istatistikleri gönderebiliriz. Hesabınızdan ise her zaman takip edebilir ve hizmet süresi boyunca bizlerle Google reklamlarınızla alakalı sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Para İade Garantisi

Google Ads Reklamları ile ilk iki ay içerisinde bir müşteriden dahi arama, e-posta almadığınız takdirde paranız iade!

Google Ads Reklam Yönetimi Aşamaları

Diperweb olarak web sitenizle beraber Google Ads Reklam Yönetimi hizmetimizle sizlere en iyi performansı sunmayı hedefliyoruz.

Hizmeti Al.
Soru Sor

Hazırlık

Google Ads reklamlarınızı etkili yönetebilmek için sizlere göndereceğimiz dosyanın doldurulmasından sonra sektörünüzle alakalı araştırmalar yapmaktayız. Sizden gelen dosya ve araştırmalarımız ile sizinle toplantı gerçekleştiriyoruz.

Kampanya Oluşturma

Google Ads hesabınız var ise yetkilendirme alarak yok ise hesap kurulumu gerçekleştirdikten sonra elimizdeki verilerle pazarlama deneyimi ve bilgimizi kullanarak reklam kampanyalarınızı oluşturur ve yayına alırız.

Kampanya Test ve Görüntülü Reklam Tasarımı

Google Ads reklam kampanyalarınızı 2 haftalık süreçte test ettikten sonra %4 üzerinde etkileşim oranı mevcut ise devam etmesini sağlıyoruz. %4 oranından düşük olduğunda ise yeni kampanya oluşturuyoruz. Anlaşmamızda Görüntülü reklam mevcut ise pazarlama deneyimi ve bilgimizle görselleri tasarlayarak kampanya oluşturuyoruz.

Kontrol ve Takip

Google Ads reklam kampanyalarınız hizmet süresince kontrol ve analiz edilmekle beraber sizlere danışmanlık hizmetimizde devam etmekte. Kampanyaları nasıl devam ettirmeliyiz, nasıl müdahaleler yapmalıyız tüm konularda sizin yanınızdayız, destek oluyoruz.

Hizmetle İlgili Soru Sor veya Edin.

Diperweb aklınıza takılan soruları yanıtlamak için burada. Hemen sor hızlı dönüş yapalım.

Soru Sor
Hizmeti Edin.
Sohbet Başlat
Yardımcı Olabiliriz :)
Scan the code
Merhaba
Sizin için burdayız. Tıklayın size hemen yardımcı olalım :)