İstanbul/Türkiye
Bizi Takip Edin

Web Sitesi ve Web Tasarım Neden Önemlidir?

İşletmeler ve markalar için aslında web siteleri birer dijital kimlik diyebiliriz. Alışveriş yaparken ise tek aradığımız şey Güven! Bir markanın veya işletmenin dijital varlıkları, dijital dünya da kurduğu ilişkiler de en iyi anlatan kavramlar diyebiliriz.

İnsan ilişkilerimiz de tanımadığımız bir insanla iletişim kurmak için ilk önce karşı tarafın veya sizin adım atmanız gereklidir bir marka içinde aslında aynısı geçerlidir diyebiliriz. İlk önce bir etkileşime geçer ve tanışır-konuşur uyumlu isek devam ettiririz. Web siteleri ise insanların bizleri tanıması veya ilk bilgiye sahip olması için yeterli bir tanıtım alanıdır.

Diperweb’in Farklı Web Tasarım İlkesiyle Sitenizi Başarıya Ulaştırın

Web Tasarım hizmetimize yatırım yaptığınız takdirde web siteniz için elde edeceğiniz özellikleri inceleyebilirsiniz.

  • Marka ve Firmanıza Özel Tasarım
  • %100 Bir Çok Platforma Uyumlu
  • Web siteniz SSL Sertifikalı
  • Arama Motoru Optimizasyonu SEO Uyumlu

Bu özelliklerin yanı sıra bir çok farklı özellikleri profesyonel şekilde edinebilirsiniz.

logo image
logo image

Peki, Diperweb Neden Tercih Edilmeli?

Diperweb odaklı olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile farklı bir anlayış getirmeyi hedeflemektedir. İşletme veya markaların sahip olacağı web siteleri ile daha çok potansiyel internet kullanıcılarına ulaşmaları amaçlanır iken alınan hizmetin sonrasında kullanıcı memnuniyeti ve kullanıcı deneyimi için web sitesinde oluşabilecek sorun, kullanıcı’nın web sitesini düzenler iken oluşturabileceği hatalar için ömür boyu garanti hizmeti sunmaktayız.

Hizmetler
diperweb logo 1000x1000 1
Hizmet Sonrası
Hizmet Sonrası
Diperweb hizmet sonrasında da yaşayabileceğiniz problemler için yanınızda! Destek talepleriniz 48 saat içerisinde çözümlenerek sizlere kesintisiz hizmeti hedefliyoruz.
Ücretsiz Destek*
Ücretsiz Destek*
Web siteniz de oluşabilecek sorunlar da veya web sitenizde yaptığınız bir değişiklikten dolayı oluşabilecek hataları ücretsiz bir şekilde düzeltiyor ve web sitenizi işler duruma getiriyoruz.
Kullanıcı Analizi
Kullanıcı Analizi
Diperweb siz değerli kullanıcılar için web sitelerinizin marka ve işletmenizi temsil etmesi için sağlanan verilerle beraber markanız veya işletmenizin analizini yaparak oluşturmaktadır.

Ayrıcalıklar

alan adi hosting diperweb

Alan Adı & Hosting

Dilediğiniz takdirde veya paketlerimizden birini satın almanız durumunda alan adı ve hosting Diperweb tarafından ilk yıl ücretsiz bir şekilde karşılanır.

omur boyu garanti diperweb

Ömür Boyu Garanti

Diperweb’ten edindiğiniz tüm web tasarım hizmetleri ömür boyu garanti kapsamındadır. Bu garanti alan adı ve hosting hizmeti Diperweb tarafından karşılandığında geçerlidir.

google search console analytics diperweb

Google Optimizasyonu

Web siteniz Google araçları olan Search Console ve Analytics’e kaydederek internet sitenizle alakalı verilere erişim sağlayabileceksiniz.

seo arama motoru optimizasyonu diperweb

SEO Uyumlu

Kurulumu gerçekleştirilen bütün web siteleri SEO uyumlu bir şekilde işlemleri yapıldıktan sonra teslim etmekteyiz.

Ekonomik

750₺Bir Defa

Yıllık Yenileme ve Bakım 250₺

Ekonomik Tasarım
5 Sayfa Tasarımı
1 GB Depolama Alanı
1 GB Trafik Bant Genişliği
Standart

1400₺Bir Defa

Yıllık Yenileme ve Bakım 350₺

Standart Tasarım
10 Sayfa Tasarımı
5 GB Depolama Alanı
5 GB Trafik Bant Genişliği
Standart+

2100₺Bir Defa

Yıllık Yenileme ve Bakım 450₺

Standart+ Tasarım
15 Sayfa Tasarımı
8 GB Depolama Alanı
8 GB Trafik Bant Genişliği
Paket Özellikleri
Ekonomik
Standart
Standart+
Kurumsal E-Posta Hesabı

Diperweb işletme ve markaların olmazsa olmazı kurumsal e-posta hesabını paket dahilinde ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.(Sınırlı)

1 E-Posta Hesabı
3 E-Posta Hesabı
6 E-posta Hesabı
Sınırsız Sayfa Ekleme

Diperweb olarak sizlere sunduğumuz web sitenizde verdiğimiz panel bilgileri ile birlikte giriş yapıp dilediğiniz kadar sayfa ekleyebilir kendiniz tasarlayabilirsiniz.

SSL Sertifikası

Diperweb her daim güvenliğe önem vermesiyle beraber web sitelerinizin Google tarafından iyi algılanması ve potansiyel müşterilerinizin sizden kaçınmaması için bütün paketlerimizde ücretsiz SSL sertifikası sunmaktayız.

SEO

Diperweb işletme ve markaların web sitelerinde Google,Yandex,Bing vb. arama motorlarının web sitesinin tanıması ve sayfa için belirlediği anahtar kelimelerde yükselmesini sağlamak amacıyla paketlere ücretsiz dahil etmiştir.

SEO Optimizasyonu
SEO Optimizasyonu
SEO Optimizasyonu
Destek

Diperweb basit ve farklı olan yanlarından bir tanesi de yapılan web siteleriyle alakalı bir destek olduğunda belirli süre zarfında destek hizmetini sunmasıdır.

30 Gün Destek
30 Gün Destek
60 Gün Destek
Google My Business

Diperweb işletme veya markaların yerel olarak bulundukları konumda kayıtlı olmasıyla potansiyel internet kullanıcılarının yerel bir arama yaptıklarında bulunabilmeleri için sunduğu hizmettir.

Opsiyonel
Whatsapp Butonu

Diperweb işletme ve markalara internet kullanıcılarının hızlı ve etik bir şekilde ulaşabilmeleri için web sitelerine ekleyebildiği bir hizmettir.

Çeviri

İşletme veya markanız için yurtiçinde bulunan yabancı uyruklu internet kullanıcıları için ve yurtdışından internet kullanıcılarının web sitenizi ziyaret etmesiyle, web sitenizi anlayabilmeleri için sınırlı paket içerisine dahil ettiğimiz hizmettir.

Opsiyonel
Opsiyonel
Web Site Teslim Süresi

Diperweb mümkün olduğunca işletme veya markanız için oluşturulmasını istediğiniz web sitelerinizi hızlı bir şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir.

4 Gün
8 Gün
12 Gün
Sohbet Başlat!
Tamamen dijitale geçtiniz mi?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!