İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Farklı Web Tasarım Hizmetini Edin!

Diperweb müşteri memnuniyeti ve deneyimi odaklı verdiği hizmet ile bir çok web tasarım hizmeti sunanlardan farklılık oluşturmakta! Farklı hizmeti hemen edin!

web tasarim hizmetinde neden diperweb 1

Peki Nasıl Farklı?

Diperweb ile iletişime geçerek hizmet sonrasında da kaliteli hizmet alabileceğiniz ve sizlere her daim destek vermeyi hedefleyen ilkeleri ile web site tasarımınızın hizmetini edinebilirsiniz. Size göre özelleştirilmiş tasarımlar, güvenilir platform, SEO uyumu ile gerçek hizmet deneyimini edinin!

Diperweb’in Farklı Web Tasarım İlkesiyle Sitenizi Başarıya Ulaştırın

Web Tasarım hizmetimize yatırım yaptığınız takdirde web siteniz için elde edeceğiniz özellikleri inceleyebilirsiniz.

  • Marka ve Firmanıza Özel Tasarım
  • %100 Bir Çok Platforma Uyumlu
  • Web siteniz SSL Sertifikalı
  • Arama Motoru Optimizasyonu SEO Uyumlu

Bu özelliklerin yanı sıra bir çok farklı özellikleri profesyonel şekilde edinebilirsiniz.

Diperweb
ipad

Peki, Diperweb Neden Farklıdır?

Diperweb odaklı olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile farklı bir anlayış getirmeyi hedeflemekteyiz. İşletme veya markaların sahip olacağı web siteleri ile daha çok potansiyel internet kullanıcılarına ulaşmaları amaçlanır iken dijital pazarlama varlıkları ile duyurulması ve tanınması yolunda da eşlik etmekteyiz.Alınan hizmetin sonrasında kullanıcı memnuniyeti ve kullanıcı deneyimi için web sitesinde oluşabilecek sorunlar ve kullanıcının web sitesini düzenler iken oluşturabileceği hatalar için ömür boyu garanti hizmeti sunmaktayız.
diperweb logo sadee
Hizmet Sonrası
Hizmet Sonrası
Diperweb hizmet sonrasında da yaşayabileceğiniz problemler için yanınızda! Destek talepleriniz 48 saat içerisinde çözümlenerek sizlere kesintisiz hizmeti hedefliyoruz.
Ücretsiz Destek*
Ücretsiz Destek*
Web siteniz de oluşabilecek sorunlar da veya web sitenizde yaptığınız bir değişiklikten dolayı oluşabilecek hataları ücretsiz bir şekilde düzeltiyor ve web sitenizi işler duruma getiriyoruz.
Kullanıcı Odaklı
Kullanıcı Odaklı
Diperweb siz değerli kullanıcılar için web sitelerinizin marka ve işletmenizi temsil etmesi için sağlanan verilerle beraber markanız veya işletmenizin analizini yaparak oluşturmaktadır.

Ayrıcalıklar

Alan Adı & Hosting
Alan Adı & Hosting
Dilediğiniz takdirde veya paketlerimizden birini satın almanız durumunda alan adı ve hosting Diperweb tarafından ilk yıl ücretsiz bir şekilde karşılanır.
Google Araçları İle Uyumlu
Google Araçları İle Uyumlu
Web siteniz Google araçları olan Search Console ve Analytics'e kaydederek internet sitenizle alakalı verilere erişim sağlayabileceksiniz.
Ömür Boyu Garanti
Ömür Boyu Garanti
Diperweb'ten edindiğiniz tüm web tasarım hizmetleri ömür boyu garanti kapsamındadır. Bu garanti alan adı ve hosting hizmeti Diperweb tarafından karşılandığında geçerlidir.
Google My Business Kaydı
Google My Business Kaydı
İşletme veya markanızın yerel lokasyonunu Google Benim İşletmeme kaydederek çevre tarafından bulunmanızı sağlayarak potansiyel müşterilerin sizlere ulaşması sağlanır.
SEO Uyumlu
SEO Uyumlu
Kurulumu gerçekleştirilen bütün web siteleri SEO uyumlu bir şekilde işlemleri yapıldıktan sonra teslim etmekteyiz.
Ekonomik

3000₺/Bir Defa

Yıllık Yenileme ve Bakım 600₺

Ekonomik Tasarım
10 Sayfa Tasarımı
2 GB Depolama Alanı
2 GB Trafik Bant Genişliği
Standart

3500₺/Bir Defa

Yıllık Yenileme ve Bakım 700₺

Standart Tasarım
15 Sayfa Tasarım
6 GB Depolama Alanı
6 GB Trafik Bant Genişliği
Standart+

3900₺/Bir Defa

Yıllık Yenileme ve Bakım 800₺

Standart+ Tasarım
20 Sayfa Tasarım
10 GB Depolama Alanı
10 GB Trafik Bant Genişliği
Paket Özellikleri
Ekonomik
Standart
Standart+
Kurumsal E-Posta Hesabı

Diperweb işletme ve markaların olmazsa olmazı kurumsal e-posta hesabını paket dahilinde ücretsiz bir şekilde sunmaktadır(Sınırlı)

2 E-Posta Hesabı
4 E-Posta Hesabı
8 E-Posta Hesabı
Sınırsız Sayfa Ekleme

Diperweb olarak sunduğumuz web sitenizde verdiğimiz panel bilgileri ile birlikte giriş yapıp dilediğiniz kadar sayfa ekleyebilir kendiniz tasarlayabilirsiniz.

SSL Sertifikası

Diperweb her daim güvenliğe önem vermesiyle beraber web sitelerinizin Google tarafından iyi algılanması ve potansiyel müşterilerinizin sizden kaçınmaması için bütün paketlerimizde ücretsiz SSL sertifikası sunmaktayız.

SEO

Diperweb işletme ve markaların web sitelerinde Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarının web sitesinin tanıması ve sayfa için belirlediği anahtar kelimelerde yükselmesini sağlamak amacıyla paketlere ücretsiz dahil etmiştir.

SEO Optimizasyonu
SEO Optimizasyonu
Destek

Diperweb basit ve farklı olan yanlarından bir tanesi de yapılan web siteleriyle alakalı bir destek olduğunda belirli süre zarfında destek hizmetini sunmaktadır.

15 Gün Destek
15 Gün Destek
20 Gün Destek
Google My Business

Diperweb işletme veya markaların yerel olarak bulundukları konumda kayıtlı olmasıyla potansiyel internet kullanıcılarının yerel bir arama yaptıklarında bulunabilmeleri için sunduğu hizmettir.

Whatsapp Butonu

Diperweb işletme ve markalara internet kullanıcılarının hızlı ve etik bir şekilde ulaşabilmeleri için web sitelerine ekleyebildiğimiz hizmettir.

Çeviri

İşletme veya markanız için yurtiçinde bulunan yabancı uyruklu internet kullanıcıları için ve yurtdışından internet kullanıcılarının web sitenizi ziyaret etmesiyle, web sitenizi anlayabilmeleri için sınırlı paket içerisine dahil ettiğimiz hizmettir.

Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Web Site Teslim Süresi

Diperweb mümkün olduğunca işletme veya markanız için oluşturulmasını istediğiniz web sitelerinizi hızlı bir şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir.

4 Gün
8 Gün
12 Gün
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!