İstanbul/Türkiye
Bizi Takip Edin

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

Web sitelerin doğuşundan bu yana teknolojinin en hızlı bir şekilde geliştiği bu yıllarda marka ve işletmeler web sitelerini algı yönetimini gerçekleştirmek için kullanabilmektedir. Bir çok web sitesi alışveriş veya ihtiyaç önceliklerimizi değiştirmek ve öne çekmek için tüketiciler üzerinde web siteleriyle etkili pazarlama gerçekleştirebilmektedir.

Profesyonel web sitesi tasarımı hizmeti marka vizyonunu doğrudan etkileyen ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmasını sağlayan ve web sitesini ziyaret eden internet kullanıcılarına veya tüketicilere en iyi deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Bu web siteleri kullanıcı deneyimini önemseyen bir şekilde oluşturulmasıyla beraber SEO’ya optimize edilmesiyle marka veya işletme hikayesine etkisi olumlu bir geliştirme sağlamaktadır. Bir çok web sitesinin günümüz algoritma değişiklikleri ile birlikte SEO çalışmalarının gerçekleştirilmesine rağmen yeterli marka ve işletme bilinirliği ve satış rakamlarının oluşması için çeşitli platformlarda reklam çalışmalarının gerçekleştirilmesi marka bilinirliğine katkısıyla beraber satışlarının yükselmeye başlaması mümkün olabilir.

Mobil cihazların revaçta olduğu bu dönemde insanların bir çoğu akıllı telefonlarını çıkarıp bir kaç parmak hamleleri ile Google arama motorunda istedikleri, gördükleri ve duydukları kavramları ve nesneleri aratarak edinmek istedikleri ürün, hizmet ve bilgiye ışık hızında ulaştıklarını belirtebiliriz. Bu algoritma içerisinde yer alan bir işletmeniz veya markanız mevcut ise ve bu mevcudiyete ait bir web siteniz var ise tüketicilerin ve internet kullanıcılarınızın web sitenizi ziyaret etme olasılıkları yüksek olacaktır.

Web Sitesi Tasarımı DiperwebWeb Sitesi Tasarımı İçin Dikkat Edilmesi Gereken 3 Önemli Özellik

Web Sitesi Yönetim Sistemi

İşletme veya markanız için oluşturulan web sitesinde yapılması gereken değişikliklerin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi durumunda müşteri memnuniyeti ve güncellik konusunda büyük avantaj sağlamaktadır. Bu yönetim sistemleri arasında en çok tercih edilen ufak tefek hataları olsa da SEO ve diğer tasarımsal değişiklik ve bütünsellik olarak bir çok avantajı içerisinde barındırmaktadır. E-Ticaret web siteleri konusunda da başarılı olsa da magento, prestashop ve opencart gibi yönetim sistemleri de etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Tabi özel tasarımın gerçekleştirilmesi durumunda özel yönetim sistemine sahip olacaksınızdır.

Responsive Tasarım

Oluşturulan web sitenizin internete bağlanabilen ve işletim sistemine ait bütün cihazlarda uyumlu bir şekilde tasarımının görüntülenebilmesine verilen addır. Responsive tasarım sayesinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma işlemlerinin yapılmadığı kullanıcıya büyük kolaylık sunan formlar, butonlar ve görsellerin yer aldığı web sitelerine sahip olabilirsiniz. Diperweb olarak her daim işletme ve markaların web sitelerinin responsive tasarıma sahip olmasını ilke edinerek hizmetimizi bu doğrultuda vermekte ve geliştirmekteyiz.

SEO Uyumlu

Web sitenizin Google arama motorunda veya diğer arama motorlarında etkili bir şekilde organik arama sonuçlarında yer alabilmesi için yapılması gereken çalışmalara verilen genel isim SEO’dur. SEO uyumuna sahip bir web sitenizin olması durumunda çalışmaların başlamasından itibaren istenen ve taranan anahtar kelimelerde yükselişin hızlı bir şekilde olacağını belirtebiliriz. Kullanıcı odaklı içeriklerinde yer almasıyla birlikte bir çok internet kullanıcısının ziyaret etmesini etkin şekilde sağlayabilme potansiyeliniz olacaktır.

Diperweb olarak her daim web sitesi tasarımında müşteri odaklı iş geliştirme ile web sitelerini işletme ve markalarına uygun olacak şekilde oluşturarak daha fazla müşteriye ulaşmalarını sağlamaya çalışmaktayız.

 

İlgili Yazılar
Sohbet Başlat!
Tamamen dijitale geçtiniz mi?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!