İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Web Sitesi Fiyatları

Web Sitesi Fiyatları

Web Sitesi Fiyatları

-Web sitesi fiyatları dendiğinde aslında bu kavram ile birlikte ne kadar basite indirgense de bir çok insanın para kazanmasını hatta zengin olmasını sağlayan bir yapı bütünüdür. Herkes olmasa da bir çok insanın kendi işinin patronu olma gibi hevesinin ve isteğinin başlangıcının bir adımı diyebiliriz web sitesini. Peki web sitesini kurmak için gerekli kaynaklar veya yetkinlikler neler?

-Web sitesine sahip olmak günümüz teknolojisi ile basit olsa da aslında bu kavramda oluşturulan yapı bütünü önemlidir. Edinilen bir kurs ile öğrenilenebilecek bir kavram gibi gözükse de püf noktalar ve deneyimi tamamen edinmeniz zaman alacaktır. Bunlardan bahsetmemizin asıl nedeni web tasarım ve web sitesi yapımının ve tasarımının basit, kolay bir iş olarak görülmesi diyebiliriz. Unutmayın her iş değerlidir ve sandığınız kadar basit değildir.

-Web sitesi fiyatları olarak değerlendirecek olursak oluşturulacak konsept, kullanılacak görsel ve yazı materyallerine bağlı olarak değişkenlik gösterse de Diperweb bünyesinde web tasarım hizmetleri altında paket olarak sizlere kaliteden ödün vermeden ve farklı hizmet anlayışı içerisinde bu hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

-Web siteleri temel olarak 300 Türk Lirasının üstünde elde edilebilir fakat bu rakamlarda edineceğiniz web sitenizin kalitesinde veya işçiliğinde problem yaşamanız muhtemeldir. Web sitesine sahip olmak için bir profesyonel veya uzman ile anlaşmanız durumunda ödeyeceğiniz tutar 750-50000 Türk Lirası arasında değişecektir. Ama şu konuya açıklık getirelim.

Web Sitesi Fiyatları Diperweb-Bu kadar fiyat aralığı skalası sizin taleplerinize göre şekillenmekte olup hazır, özelleştirme ve özel olarak üç ana başlığa ayırabiliriz. Hazır web sitelerinden bahsedecek olursak çok ufak değişiklikler ile elde edebileceğiniz 300-600 Türk Lirası gibi paralarla elde edebileceğiniz hemen teslim web siteleri diyebiliriz. Firmanızı ve işletmenizi tam anlamıyla yansıtma beklentinizi düşük tutmanız durumunda bu web sitesi türü sizin için gayet makul olacaktır.

-Özelleştirme türünü inceleyecek olursak web sitesi belirli bir tasarım veya tema üzerinde tamamen içeriğinin işletme veya markaya göre uyarlanmasıyla oluşturulan web siteleridir. Bu web siteleri işletmenizi veya markanızı tamamen yansıtmakla beraber 750-6000 TL arasında fiyat bandına sahiptir. Tabii fiyat arttıkça ek özellikler web sitenize gelmektedir ve daha premium tasarımlara sahip olabilirsiniz diyebiliriz.

-Özel türü incelersek eğer web sitenizin baştan aşağı sizden alınan direktifler ile Adobe XD, Figma, Photoshop veya Illustrator gibi programlarda buton tasarımlarından animasyonlarına kadar tasarlanması ve bunun web sitenize entegrasyonu sağlanıp işletmenizi ve markanızı yansıtmasıdır. 6000-50000 TL aralığında olan bu tür bir önceki tür de olduğu gibi fiyatının artmasıyla farklı yönetim paneli, ekstra özellikler veya premium tasarımların elde edilmesi gibi bir çok kavram yer alacaktır.

Diperweb olarak müşterilerimize her daim daha iyi bir hizmet ve deneyimini sunmayı hedeflemekteyiz. Web sitenizi oluşturduktan sonra her daim desteğimizin yanınızda olmasını amaçlamaktayız.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!