İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Wordpress Güvenlik Eklentisi

WordPress Güvenlik Eklentisi

WordPress Güvenlik Eklentisi: Nedir?

WordPress ile kurulan bir çok web sitesinin bir çok güvenlik güncellemeleri alarak açıklarının kapatılmasına rağmen Web Tasarım Uzmanları olarak web sitenize ek olarak bir güvenlik eklentisinin kurulmasından yanayız. Güvenlik eklentileri ile birlikte web sitenize gelebilecek saldırıları önleyebilecek ve web siteniz büyük bir saldırı altında olmadığı sürece bunları absorbe ederek işleyişinde herhangi bir bozulma olmadan yayınına devam edebilir durumda olacaktır.

WordPress’te bir çok güvenlik eklentisi olsa da Diperweb olarak tercih ettiğimiz ve uzun süredir deneyimlerimiz ile birlikte herhangi bir sorun yaşamadığımız All in One WP Security & Firewall eklentisini web sitesini yönetme yetkinliğine sahip veya karmaşık alt yapıyı çözümlemiş ve kendi wordpress web sitesini kurmuş internet kullanıcılarına kesinlikle önermekteyiz.

Wordpress Güvenlik Eklentisi Diperweb
WordPress Güvenlik Eklentisi Diperweb

All in One WP Security & Firewall ile birlikte tamamen anlaşılır ve basit bir arayüze sahip olacaksınız. Bu arayüz sayesinde web sitenizin güvenlik ayarlarını etkili bir şekilde değiştirebilir veya yakın zaman da hazırlayacağımız All in One WP Security & Firewall Güvenlik Ayarları yazımız ile birlikte web siteniz için etkili güvenlik ayarlarını daha detaylı bir şekilde edinebilecek ve öğrenebileceksiniz. WordPress eklenti mağazasını incelediğinizde yıldızı en yüksek güvenlik eklentisi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Diperweb olarak her daim müşterilerimizin web sitelerinin veya internet dünyasındaki tüm kullanıcıların web sitelerini önemsiyor herhangi bir saldırı durumunda ise mağdur olması veya internet kullanıcılarının mağdur edilmesini istemiyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!