İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Websiteniz İçin Ücretsiz Dil Çeviri

Websiteniz İçin Ücretsiz Dil Çeviri

Websiteniz İçin Ücretsiz Dil Çevirici

Teknolojinin gelişmesiyle ve internet çağının bir çok ülkeyi hatta kıtayı birbirine bağlamasından dolayı bir çok insan ülkesi dışında bulunan ülkelerde ticaret yapmak veya hizmet almak için çeşitli araştırmalar geliştirmektedir. En basit örnek verecek olursak Türkiye de bir ürün ürettirmek isteyen bir İngiliz vatandaşı yine tabii ki Google TR arama motoru vasıtasıyla ve Google Translate aracı ile birlikte web siteleri üzerinden araştırma yapmaya başlayacaktır. Web sitenizin birden çok dili desteklemesi hem Türkiye de bulunan yabancı uyruklu insanlar için hem de ülkelerinde bulunan yabancılar için avantajlar sağlayacaktır.

Bahsedeceğimiz ücretsiz dil çeviri, WordPress altyapısına sahip bir web sitenizin olması gerektiğini belirtmemiz gereklidir. WordPress eklentisi olan Gtranslate sayesinde bir kaç ayarlama ile birlikte web sitenize ekleyebileceğiniz tasarımsal buton veya butonlar grubu ile birlikte arka planda Google Translate aracından yardım alan bu çeviri ile birlikte ücretsiz bir şekilde dil çevirisine sahip olabilirsiniz. Tabii bu eklentinin ne denli etkili çalıştığını kendiniz bir dil bilenden veya uzmanından yardım alarak öğrenebilirsiniz.

Eklenti ile alakalı link ve görsele aşağıdan ulaşabilir ve edinebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz paneliniz üzerinden Eklentiler > Yeni Ekle ve arama kısmına “Gtranslate” kelimesini yazmanız ve indirip etkinleştirmenizdir.

Eklenti Linki: https://tr.wordpress.org/plugins/gtranslate/

Eklenti Görseli

Web Siteniz İçin Ücretsiz Dil Çeviri Diperweb

Diperweb olarak ise farklı bir metot ve eklentiler bütünü ile birlikte yüzde yüz doğru çeviri olmasını sağlamaktayız. İşletme veya markanız için web sitesine sahip olmak isterseniz bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!