İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Web Tasarım Hizmetinde Neden Diperweb?

Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Web tasarım hizmeti internet çağının başlamasıyla ilk adımlardan beri var olan bir kavram olduğunu söyleyebiliriz. Bu kavram aslında web sitesinin kodlanmasının uzun sürece yayılması ve bunun için yeterli kaynakların olmamasından başlayarak günümüzde tamamen görsel zevk, temel tasarım prensipleri ve aslında kabul edilebilir miktarda tasarım yeteneğinin olmasıyla ortaya çıkmıştır diyebiliriz.

Her ne kadar büyük firmaların kurumsal web tasarımın veya web sitesinin oluşturulmasının kolay ve hızlı bir şekilde olacağını belirtse de işin aslının bu nokta da olmadığını belirtebiliriz. Çünkü sürükle bırak mantığıyla yapılan web sitelerinde kullandığınız panellerde kısıtın yüksek olduğunu ve premium özelliklerin ise ücretli olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bütün özelliklerin olduğu ve size özel bir web sitesi ve panel istediğinizde ise miktarlar olağanüstü değişebilmektedir. Bir web sitesi kurulduğunda kurduğunuz gibi kalması firmanız veya markanızın ilerleyişinin mümkün olmayacağını söyleyebiliriz. Google’ın arama sonuçları algoritmaları da bu konu da güncel web sitesinin arama motoru internet kullanıcıları için daha iyi olacağını düşünerek sıralamalarda daha ön plana çıkarmaktadır.

Web Tasarım hizmetinde aslında markanız ve firmanızın web sitesi için dijital ortamda gerekli olan A’dan Z’ye incelikleriyle beraber sunulması gereklidir. Ek hizmetlerin ücretli olmasıyla beraber tüketici olarak çekinme yaşansa da tanıtım ve reklam markanız ve firmanız için en önemli konuları oluşturmaktadır. Reklam ve tanıtımını yaptığınız web sitesinin tasarımı ise ilk görüldüğünde inceleme yapma isteğini oluşturması gereklidir ve kullanıcılar için değerli olan bilgi ve materyalleri web sitenizde bulabilmeli ve edinebilmelidir. Reklam ve tanıtım konusunda çoğu tüketici tarafından şikayet edilen her yerden reklamı fışkıran Trendyol aslında isminin bir çoğunu hikayeleştirilmiş reklam videoları ve indirim görsellerine borçludur. Samsung’un reklam departmanına diğer departmanlardan daha çok kaynak ayırdığını biliyor muydunuz?

 

Web Tasarım Hizmetinde Neden Diperweb?

Diperweb olarak aslında hedeflerimizden birisi piyasa da bulunan ve bu alanda yeterli hizmeti sağlama konusunda yetersizliklerin bulunduğunu tespit ederek bu yetersizliklerin piyasa genelinde farklı bakış açımız ile aşabileceğimizi ve rakiplerimizden en önemli farkı yaratabileceğimizi hedeflediğimizi belirtebiliriz.

Web Tasarım hizmeti bölgemizde görüştüğümüz müşterilerin %80 oranında bulunduğumuz alanla ilgili güvensizliklerinin olduğunu ve bize karşı da kuşku ile baktıklarını açık bir şekilde belirterek bizlere en iyi şekilde bildirdiler.

Diperweb sunduğu her hizmetin sonrasında destek ilkesiyle kullanıcılarının karşılaştığı problemleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırma konusunda internet dünyasının bütün imkanlarını kullanarak sonuca ulaşmasını hedeflemektedir. Alan geneline bakıldığında Web tasarım hizmetinde tamamen farklı bir ilke ile kullanıcılarına farklı hizmet deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır. Hosting ve domain’in Diperweb tarafından sunulması durumunda web sitesinde tesliminden sonra oluşabilecek alt yapı kaynaklı ve kullanıcı kaynaklı sorunları ömür boyu garanti ilkesiyle güvence altına aldığını belirtebiliriz.

Son olarak Diperweb markası ürün veya hizmet satışına odaklı değil kullanıcı deneyim ve kullanışlılığını önemsemektedir.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!