İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları adlı bu makalemizde siz değerli kullanıcılarımıza detaylı ve gerekli bilgileri sağlamak adına ele aldığımızı belirtmek isteriz.

Diğer sektörlerde olduğu gibi web tasarım sektöründe de rekabetten dolayı diğer firmaların uyguladığı fiyatlandırma teknikleri veya verdikleri hizmetin kalitesinin farklı olduğunu bilmekteyiz. Bu yüzden hiç bir web tasarım ajansının veya firmasının yaptığı ya da yapacağı işler de küçümseme ya da yerme gibi yazılarımızda kullanmamayı tercih edeceğiz. Diperweb ise sadece diğer ajans veya firmalardan farklı olmayı hedeflemektedir. Bu bilgilendirmeden sonra asıl konumuza dönüş yapalım.

Web tasarım fiyatları genellikle 750-6000 Türk Lirası arasında değişmekte olup yapılacak işlem veya özel tasarıma göre ise 6000-30.000 Türk Lirası gibi fiyatlar aralığında değişiklik göstermektedir. Fakat bu fiyatlandırma da alacağınız hizmetin içeriğine bağlı olarak değişecek olup çeşitli hizmetler dahil olabilmektedir. Web tasarım da fiyatı etkileyen faktörleri ve ek hizmetleri açıklamaya çalışıp siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirdikten sonra markanız veya işletmeniz için sağlıklı karar verebilmenizi hedeflemekteyiz.

Web tasarım ajanslarında veya firmalarında sabit fiyatlı paketler ile müşterinin bu pakette hangi hizmeti alabileceği ve ne gibi ek hizmetlerin dahil olabileceğini görebilmekte ve böylelikle net bir karar ile web tasarım firmasıyla iletişim kurabilecektir. Ayrıca bu pakete ek olarak herhangi bir hizmette alabileceklerinin belirtilmesi ile birlikte web siteniz için daha fazla hizmet alabilirsiniz. Belirli bir fiyatlandırmaya sahip olmayan web tasarım ajanslarında veya firmalarında ise “Teklif Al” butonu ile içerisinde bulunan yönlendirmeler ile web siteniz için veya projeniz için teklif alabilirsiniz. Diperweb olarak ise her iki seçeneği sunarak müşterilerimize esneklik sağlamaktayız.

Web Tasarım Fiyatları Diperweb
Web Tasarım Fiyatları Diperweb

Web Tasarım Fiyatlandırma Faktörleri

Sektör veya Özel Tasarım: Bir web sitesinin tasarlanmaya başlamadan önce bulunduğu sektör veya istenen özel tasarım ile bir çok siteye göre farklılık gösterebilir. Farklı tarz da hazırlanmak istenen web siteleri standart tasarımdan daha fazla emek sarfedilmesi gerektiğini ve böylelikle oluşturulması için istenen özel tasarıma ek bir ücret yansıtılabilmektedir. Fakat Özel Tasarım Fiyatlandırmasında bu özel tasarım göz önüne alınarak verilmektedir. Hazır size özel uygulanabilecek tasarımlar ile birlikte maliyetiniz azalacaktır.

Sayfa Adedi: Marka veya işletmenizi yansıtacak bir web sitesinde dilediğiniz kadar web sayfası olabilir fakat oluşturulacak olan sayfalar ayrı bir tasarıma sahip olacağından dolayı bu tasarım web tasarım ajansı veya firması tarafından istenirse ek ücrete tabii olabileceğini belirtmek isteriz. Web sitenizin tasarlanmasından önce şirketinizin hizmetlerini veya satışa konulacak ürünlerin kategorilerini ve ürün sayfa adedini belirleyerek daha net bir hizmet ve fiyat alabilirsiniz.

Responsive Tasarım: Diperweb olarak oluşturduğumuz bütün web siteleri her türlü platforma uyumlu olacak şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Bu yazımızda Responsive Tasarım Nedir? bilgi edinebilir ve kafanızdaki bu kavramı tam anlamıyla oturtmuş olursunuz.

SEO Hizmeti: Diperweb olarak web tasarım işlemleri ve sayfa tasarımları gerçekleştirildikten sonra kullanılan altyapı WordPress ise gerekli SEO eklentilerini kurup websitenizi Google, Yandex ve Bing arama motorlarına tanıtıyoruz, kullanılan altyapı farklı ise ana sayfanızı arama motorlarına uygun tanıtıyoruz ve kaydediyoruz. Bu işlemler tamamen ücretsiz gerçekleştiriyoruz. SEO hizmetimizin geri kalanın da ise web siteniz için anahtar kelimelerde sıralama veya web sitenizin seo değerlerini arttırıp daha çok potansiyel kullanıcıya ulaşmak istiyorsanız Diperweb bünyesinde belirlenen paketleri edinebilir ya da Teklif Al butonu ile birlikte özel teklif alabilirsiniz.

Hosting: Web sitenizin ve e-posta hizmetlerinizin altyapısının barındırıldığı ve işlendiği alan diyebiliriz. Web tasarım paketlerimizin hepsinde hosting hizmeti dahil olup yıllık olarak yenileme ücretlerine tabii olmaktadır.

Kurumsal E-Posta Hesapları: Marka veya işletmeniz için olmazsa olmazlardan diyebileceğimiz kurumsal e-posta adresini verilen hizmette karşılanması gerekmekle beraber Diperweb’ten alınan web tasarım hizmetin de bu hizmet pakete veya istenen özel tasarıma dahil edilmektedir. Kurumsal e-postayı kısaca açıklayacak olursak alan adınız uzantılı e-posta hesaplarının oluşturulmasıdır diyebiliriz.

Web Site Güncelleme: Diperweb olarak hizmet alan bütün müşterilerimizin web siteleri aylık belli periyotlar da herhangi bir bozulmaya karşı kontrol edilerek web sitenizin stabil çalışması sağlanmaktadır. Tabii bir de web sitenizdeki içerik güncellemesi gerçekletirilmek istendiğin eğer bunu web tasarım firmasından veya ajansından isterseniz ek ücrete tabii olacağını belirtebiliriz.

Diperweb olarak bir çok hizmeti sizlere en iyi şekilde basit ve farklı olarak sunmayı hedeflemekteyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!