İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Dijital Web Tasarım Ajansı

Dijital Web Tasarım Ajansı

Dijital Web Tasarım Ajansı: Nedir? Ne Gibi Hizmet Sunar?

İnternet’in var olmasıyla beraber insanlığı bir çok açıdan etkilediği günümüz teknolojisini kullanırken hissetmekteyiz. İnternet’te bulunan verilerin,görsellerin,videoların sayesinde oraya bir isim verdik: Sanal Dünya. İnsanların birbirinden farklı fikirler ile oluşturulmuş bir çok tasarımcının göz gezdirdiği, ürün,hizmet veya bilgi veren tasarım bütünlüğüne web sitesi diyebiliriz. Bu web sitelerin hazırlanması ve belli bir düzen içerisinde olmasını sağlayan ve tasarlayan aynı zaman da bu web sitelerini belirlenen aralıklar ile güncelleyen, arama motorlarında daha iyi indeks alması ve daha üst sıralarda yer alması için çalışmalar hazırlayan ve yapan, bir çok hizmeti sağlayan ve bunu yeni bir gelenek olan dijital ile yapan kişi veya kurumların oluşturduğu yapılara dijital web tasarım ajansı veya web tasarım ajansı denilmektedir.

Dijital Web Tasarım Ajansı
Dijital Web Tasarım Ajansı

Dijital Web Tasarım Ajansı Temel Olarak Hangi Hizmetleri Sunar?

-Web Site Tasarımı

İşletmeniz veya markanız için etkili bir web site hizmeti almak istediğiniz de dijital web tasarım ajansı sizin markanız veya işletmeniz hakkında ilk önce bilgi talep etmektedir böylelikle hazırlanacak olan web sitenin hangi sektöre ait olacağını kesinleştirmektedir. Web siteniz için istediğiniz özellikler veya tasarımsal detayları belirttikten sonra web siteniz hazırlanmaya başlanır ve belirli teslim süresi içerisinde sizlerin onayına sunulur.

Web sitenizi inceledikten sonra herhangi bir revizyon talebinize belirli kota içerisinde karşılık verilmesi gerekmektedir ve istediğiniz revizyon yapıldıktan sonra onay vermeniz halinde web siteniz yayınlanması sağlanır. Böylelikle mevcudiyette olan müşterileriniz veya potansiyel müşterilerinize modern,düzgün ve güvenilir bir işletme veya marka web sitesi sunmuş olursunuz.

-Site Bakımı ve Güncelleme Hizmeti

Web siteleri ne kadar modern geliştirilse de günümüz teknolojisinin sürekli gelişmesiyle modern yapısını yitirebilir. Modern yapısını yitirmesiyle çalıştığınız dijital web tasarım ajansına bağlı olarak ücretli veya ücretsiz güncellemesini talep edebilirsiniz. Ayrıca kullanılan altyapının güncelliğini de dijital web tasarım ajansı sürekli kontrol ederek güncelleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Web siteleriniz de komple değişiklik istediğinizde ücret talep edilmesi normal ve olasıdır.

-SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motoru optimizasyonu dijital web tasarım ajanslarının verdiği hizmet kollarından bir tanesi olduğunu belirtebiliriz. Bu hizmet ile birlikte web sitenizin Google,Bing,Yandex gibi arama motorlarına tanıtımı gerçekleştirilir ve optimizasyonunu gerçekleştirmesi gereklidir. Yapılan optimizenin ve belirli ücrete tabii diğer seo işlemleri ile birlikte web siteniz talep edilen anahtar kelimeler de veya bu anahtar kelimelerin dışında organik olarak trafik elde edecektir.

-SEM (Arama Motoru Pazarlaması) ve Dijital Pazarlama Hizmeti

İnternet dünyasında işletmenizin veya markanızın reklamını yapmadığınız sürece bilinmesi veya marka bilincinin oluşması mümkün değildir. Marka veya işletmenizin reklamının geliştirilmesi ve yayınlanması ile birlikte milyonlarca internet kullanıcısının sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Dijital web tasarım ajansları arama motoru pazarlaması veya dijital pazarlama hizmetini ücret karşılığında sunabilmektedir.

-E-Ticaret Hizmeti

Son yıllar da COVID-19 salgının gerçekleşmesiyle birlikte e-ticaret’in istikrarlı büyümesini çok hızlı ve ani bir büyüme olarak değiştirdi. Evlerimize belli oran da kapanmamız ile birlikte e-ticaret sitelerinden ve e-pazaryerlerinden alışveriş oranlarımız yükseldi ve hiç tanışmamış insanlar bile sipariş vermeye başlamıştı. Bu potansiyel karşısında insanlar artık e-ticaret web siteleri kurarak satışlarını daha çok kar oranıyla gerçekleştirmek istiyordu ve nitekim bu istek hala devam etmektedir. Diperweb olarak marka ve işletmelere e-ticaret sistemleri kurmakta ve sanal-poslarını ücretsiz entegre etmekteyiz.

Yukarıdaki hizmetlerin hepsini Diperweb tarafından edinebilir ve profesyonel bir web sitesiyle beraber etkili seo ve sem’e sahip olabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!