İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Ücretsiz SEO Analiz Araçları 2021

Ücretsiz SEO Analiz Araçları 2021

Ücretsiz SEO Analiz Araçları 2021

Birçok websitesi kuruldukları andan itibaren meta açıklamaları, meta etiketleri vs. çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Organik arama yapan ve bu organik arama sonucundan yazdığı kelime de araştırma yapıp en sağlıklı erişmek istediği bilgiye ulaşmak isteyen internet kullanıcıları veya aradığı bir ürünün arattığı anahtar kelime de en güvenilir ve kaliteli bir şekilde alışveriş yapabilmesini sağlayan websitelerine erişmek isteyecektir. Televizyon reklamlarından veya internet reklamlarından etkilenmeden tamamen istediği ürünü tarif ederek araştırma yapan insanların sayısı artmaktadır. Bununla birlikte websitenizin veya e-ticaret sitelerinin tamamen rekabet ortamında olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızda bahsettiğimiz SEO ile ilgili kesin ve net bilgilere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızla birlikte websitesini sizler oluşturduysanız bahsedeceğimiz websitesini ziyaret ederek gerekli düzeltmeleri yapabilir daha iyi bir SEO puanı bir websitesine sahip olabilirsiniz. Eğer websitenizi DiperWeb yani bizlere yaptırdı iseniz bizler bir çok SEO araçları kullanarak websitenizin ekstra bir çalışma olmadığı sürece İç SEO’sunun sağlıklı ve düzgün yapılması için çeşitli işlemler yapmaktayız.

Ücretsiz Seo Analiz Araçları 2021 Diperweb
Ücretsiz Seo Analiz Araçları 2021 Diperweb

Seoptimer.com Analiz Aracı

Ücretsiz seo araçları sitelerinden olan Seoptimer.com websitesine girdiğinizde sizi İngilizce dili olarak karşılayacaktır. Yapmanız gereken yukarıdaki resimde bulunduğu gibi websitenizi gerekli alana yazıp AUDIT butonuna tıkladıktan sonra sizler için yapacağı analizin tamamlanmasını beklemenizdir. Sizler için ayrıntılı bir rapor hazırlayan bu websitesindeki kırmızı ile veya turuncu ile belirtilmiş kısımlardan ingilizceniz yeterli ise anlayıp düzeltmenizi tavsiye ediyoruz. Yeterli değil ise endişelenmenize gerek kalmadan Google Translate yardımı ile cümleyi kopyalayıp anladıktan sonra gerekli düzeltmeleri yapmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli SEO araçları olsa da bu SEO aracı ile birlikte kafanız karışmadan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Çeşitli Semrush Ahrefs gibi SEO araçlarından da yararlanmanızı DiperWeb olarak tavsiye etmekteyiz.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!