İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

SEO Hizmeti

Ama Öncesinde SEO Nedir?

Basit bir şekilde başlamak gerekirse Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonunun ingilizce kısaltma haline SEO denmekte olup web sitenizin başta Google olmak üzere çeşitli arama motorlarında indeks almasını sağlayacak metotlar bütünüdür. Bu optimizasyon ile birlikte web sitenizin üst sıralamalara yükselmesine veya görüntülenmesine değer olduğunu bildirmiş oluruz. Fakat bu bildirim ile birlikte web sitesinin durumu ve uygulanacak metotların web sitesine edeceği etkinin durumuna bağlı olarak bir görüntülenme veya sıralama yükselişi olacağını söyleyebiliriz. SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) bir kere uygulanacak bir işlem olmamalıdır. Bundan dolayı site analizi ve istediğiniz anahtar kelimenin zorluk seviyesine göre yapılacak çalışmanın süresi farklılık gösterecektir. Google son zamanlarda internet kullanıcısının yarar sağlayabileceği yazılara önem vermektedir.

seo hizmeti diperweb

SEO Hizmeti Size Ne Sağlar?

İşletmenizi veya markanızı temsil eden web sitenizin müşteri olma olasılığı olan kullanıcıların ilgili anahtar kelime ile aratması sonucu karşısına çıkmanızı sağlayacak metodların kurgulanması ve uygulanması bütünü diyebiliriz. Kısacası SEO Hizmeti sizlerin internet kullanıcıları tarafından görünmenizi sağlar.

SEO Hizmetinde Neler Yaparak Size Fayda Sağlıyoruz?

Rakiplerinizin sahip olduğu web sitelerinde SEO konusunda neler yapıldığını hangi kelimelerde ön plana çıktığını incelediğimiz aşamadır. Rakiplerinizin web sitelerini çeşitli araçlarla incelemekteyiz.
Site SEO Analizi hizmet öncesinde de ve sonrasında da belirli periyotlarla gerçekleştirdiğimiz bir çalışmadır. Bu çalışma içerisinde web sitenizde bulunan sayfalarınızın arama motorları tarafından algılanan kısımları olan başlık, açıklama, başlık etiketleri, site hızı ve mobil cihazlara uyumlulukları gibi parametreler kontrol edilir.
Site İçi SEO kavramında ise web sitenizin veya ürün sayfalarınızın tek tek SEO uyumu kontrol edilerek optimize edilme çalışmasıdır. Web siteniz ve SEO çalışmanız için önemli olan görsel optimizasyon, Google araçlarına kayıt, site hızının optimize edilmesi gibi kavramlarda da yardımcı olunmaktadır.
Site Dışı SEO kavramında ise web siteniz için diğer web sitelerinde fayda sağlayacak olan çalışmaların gerçekleştirilmesi ve optimizasyonudur. Backlink ve sosyal medya çalışmaları bu bahsettiklerimizin başında gelmektedir.
Raporlama ile web sitenizin durumu hakkında ve SEO çalışmalarının web sitenize etkisi hakkında gerçekleştirilen aşamadır.
seo arama motoru optimizasyonu diperweb

SEO Hizmetimizden Neden Faydalanmalısınız?

Hemen şimdi kendiniz ve işletmeniz için bu hizmetten faydalanmanız durumunda orta vadede gelir ve satışlarınızı arttıracaksınız.

Teklif Al
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!