İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

SEO İçin En İyi Chrome Uzantıları 2022

SEO İçin En İyi Chrome Uzantıları 2022

SEO İçin En İyi Chrome Uzantıları 2022

Bir çok web geliştiricisinin, SEO uzmanının ve bu alanlarla ilgilenen bir çok ilgili kişi Google Chrome tarayıcısını kullanmakta ve aslında getirdiği eklentiler ve kolaylıklardan dolayı kolaylıkla vazgeçememektedir.Ve gerçekten de Google Chrome mağazası hem bireysel kullanıcılar hem de kurumsal kullanıcılar için vazgeçilmez özellikleri bir araya getirebilen bir platform olmaktadır. Hatta bu eklentiler sayesinde uzun sürecek bazı işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde tamamlayabiliyor ve işinize hız katabiliyorsunuz.

SEO alanı ile ilgileniyorsanız ve bazı işlemleri hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız bizlerinde kullanıp tercih ettiği eklentileri aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

SEOquake

SEOquake Eklentisi Uzantısı SEO İçin En İyi Chrome Uzantıları 2022 Diperweb

Bu eklenti sayesinde bulunduğunuz web sitesindeki başlıca Alexa sıralaması, Google index sayısı, Bing index sayısı, Semrush rank, Semrush tarafından tespit edilen reklamlar ve Semrush alt domain backlinks gibi çeşitli ve zengin özelliklerinden yararlanabilir ve ziyaret ettiğiniz site hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Keyword Surfer

Keyword Surfer Eklentisi Uzantısı SEO İçin En İyi Chrome Uzantıları 2022 Diperweb

Bu eklenti ile birlikte arama yaptığınız anahtar kelimelerin trafik değerini görebilir ve bununla ilgili sizlere Google tarafında trafik sağlayabilecek anahtar kelime önerileri gibi bir çok özelliği sunabilmektedir.

Lighthouse

Lighthouse Eklentisi Uzantısı SEO İçin En İyi Chrome Uzantıları 2022 Diperweb

Lighthouse Google tarafından sunulan ve istediğiniz web sitesini ziyaret ettiğinizde bu sitenin performans, ulaşılabilirlik, pratiklik ve SEO puanını gerçek zamanlı gerçekleştirilen test ile gerçekleştirmekte ve sizlere o siteyle alakalı raporu sunarak nelerin değiştirilebileceği ve site ile ilgili nelerin geliştirilebileceği ile alakalı adeta rehber olmaktadır fakat bu rapor teknik bir dil içerdiğinden bilgi seviyenize göre anlayabilir veya uzmanlara danışabilirsiniz.

SimilarWeb

SimilarWeb Eklentisi Uzantısı SEO İçin En İyi Chrome Uzantıları 2022 Diperweb

SimilarWeb veritabanlarına aldıkları veya kayıt ettikleri web sitelerinden topladıkları analiz verilerini derinlemesine analiz ederek SEO verilerini, arama sonuçları verilerini, lider olduğu kategori gibi segmentler hakkında bilgileri sunmaktadır.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!