İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive Tasarım Nedir?

2010 yılında ortaya çıkan ve günümüze kadar popülerliğini tüm dünya da ve ülkemizde göstermiş olan bu terimin asıl işlevselliği mevcut bulunan websitenizin açtığınız platform ve ekran boyutuna göre kendini optimize edebilmesidir.

Uyumlu tasarıma sahip olmayan websitelerinde incelemek ve okumak istediğiniz bir noktayı ancak zoom yaparak ulaşabilirken, responsive tasarım da ise böyle bir vakit ve işlevsel kayıp yaşamadan sitenin fontlarını,yazı ve resim gibi materyallerini sade ve düzgün dizayn edilerek incelenmesini sağlayacak şekilde görüntüleyebilmenize olanak vermektedir.

 

Şimdi Hizmet Alın Diperweb Responsive Tasarım Nedir?
Şimdi Hizmet Alın Diperweb Responsive Tasarım Nedir?

Google gibi arama motorları bu özelliğe sahip websitelerinin sıralamalarda daha üstte çıkması gerektiğini ve ona göre aksiyonlar geliştirdiğini söyleyebiliriz.

Mobilden websitelerini ziyaretler dünya çapında büyük oranda artmışken böyle bir tasarım teknolojisinin websitenizde muhakkak olması gerektiğini düşünmekteyiz. Bundan kaynaklı olarak bütün müşterilerimize DiperWeb olarak responsive tasarıma sahip websiteleri sunmaktayız.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!