İstanbul
cta-pattern

Nasıl Bir Websitesine Sahip Olmalısınız?

Nasıl Bir Websitesine Sahip Olmalısınız?
Web tasarım, işletmelerin dijital hayattaki hedef kitlelerine ulaşmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak, online satışını gerçekleştirmek için başvurdukları en mühim dijital marketing aracıdır. Rekabetin en üst düzeyde yaşandığı Google benzer biçimde arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için internet sitesi tasarımı nasıl olmalıdır? işletmeler dijital dünyada başarıya ulaşmak için dikkat etmesi gerekenler:

nasıl-bir-websitesine-sahip-olmalısınızDoğru Strateji

“Stratejik bir planımız var. Adı: Bir şeyler yapmak.” Herb KelleherDijital dünyada tütekicinin ilk izlenimi internet sitelerin tasarımları ile başlar. İşletmeniz ne kadar kurumsal, ürün ve hizmetleriniz ne kadar başarı göstermiş olursa olsun doğru strateji ile oluşturulmuş ustalaşmış bir tasarıma haiz olmadığınız sürece ilk izleniminiz olumsuz olacaktır. Satış yada yardımcı ekibinizin görünümüne ve müşterilerinizle olan diyaloğuna verdiğiniz önemin oldukça daha fazlasını internet sitenizin tasarımına ve içeriğine vermeniz gerekiyor. Bu bilince haiz işletmeler, sektörde edinim sahibi profesyonel web tasarım firması ile çalışmaya başlayarak ilk adımı doğru bir halde atıyor. DiperWeb olarak müşterilerimize dijital dünyada uygulamaları ihtiyaç duyulan stratejileri beraber geliştiriyoruz.

Modern Tasarım, Kolay Kullanım ve Hızlı Websitesi

“Kötü tasarım duman iken iyi bir tasarım aynadır.” – Juan-Carlos Fernandez

Anlaşılması ve kullanması zor tasarımlar, standart içerikler ve yavaş oluşturulan sayfalar ziyaretçilerin rakip sitelere yönelmelerine niçin olan başlıca faktörlerdir. Sitenizi rakiplerinizden ayırmanın en rahat yolu, tasarımı basitleştirmek, kullanması kolaylaştırmak ve sayfaları, bilhassa mobil kullanıcılar için, daha performanslı hale getirmektir.

Mobil Tasarıma Öncelik

“Ortalama her 10 internet kullanıcısının 8’i mobilden gelmekte..”

Web sitesi yaptırmak isteyen işletmelerin bir bir çok yayına alınacak internet sitelerini mobilde dahi incelemiyor. Beğendiğiniz sitelerin ancak masaüstü görünüme bakarak karar vermeyin. Her vakit mobil kullanması değişik genişlikteki mobil cihazlardan kontrol edin. Kullanımda zorlandığınız sayfaları yada kısımları geliştirmeye çalışın.

Related Posts
Sohbet Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Websitenizi hemen kurmaya başlayalım.