İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Kurumsal Web Sitesine Sahip Olun

Kurumsal Web Sitesine Sahip Olun

Kurumsal Web Sitesine Sahip Olun Ama Neden?

Günümüzde bir çok şirketin sahip olması gereken ve aslında ülkemizde çıkarılan fakat uygulanmayan bir kanunla bile desteklenen bir dijitalde isminizin bulunması ve bir nevi bir kimliğiniz olan web sitesine mutlaka işletme ve markanız için sahip olmanız gerekmektedir. Bu isimlendirmeye genellikle kurumsal web sitesi olarak yapılsa da profesyonel web sitesi veya düz web sitesi olarakta halk arasında dillendirilmektedir.

Kurumsal web siteleri günümüzde markanız ve işletmenizi en iyi şekilde yansıtması için hazırlanan bir bütün tasarımsal ve dijital öğedir. Genellikle internet ortamında sizin vitrininiz denmesi doğru bir tabir olsa da biz kesinlikle gerçek hayatta sahip olduğumuz ülkemize ait bir kimliğe benzetmekteyiz ki kurumsal web sitesi işletmenizin veya markanızın uluslararası bir kimliği olduğunu unutmayalım.

Çetrefilli bir tasarım istediğinizde ise bilimsel yönler ve yıllardan beri süre gelen UI/UX kavramlarının dikkate alınarak ve bu kavram üzerine profesyonelleşmiş tasarımcılarla çalışılması gerektiğini söyleyebiliriz. Fakat bu parametrelerin hepsini bir araya getirdiğimizde ortaya maliyeti epey bir yüksek web sitesi karşımıza çıkmaktadır. Yüksek fiyatlandırmadan dolayı ucuz alternatiflerin bulunması ise sektörümüzün en iyi yanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. İşletmenize veya markanıza dair özelleştirilmiş tasarım değişikliği ile ciddi anlamda markanızı ve işletmenizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesine Sahip Olun Ama Neden DiperwebKurumsal Web Sitesi Fiyatları Öğrenebilir Miyim?

Kurumsal web siteleri için genellikle bir çok kavram, parametre ve değişkenlik bulunsa da ortalama olarak bir fiyatlandırmadan bahsedecek olmadan önce iki ayrı şekilde fiyatlandırmadan bahsetmek isteriz. Yukarıda da bahsettiğimiz özelleştirilmiş tasarım olarak düşünecek olduğunuzda web sitenizin sahip olacağı özellikler baz alındığında 1500₺ ile 10000₺ arasında bi fiyatlandırma oluşabilir. Tabii buna ek olarak SEO, Google Ads reklam hesabı yönetimi gibi ek hizmetler ile birlikte maliyetin artışı gerçekleşebilir. Tamamen özel web sitesi için ise ciddi anlamda fiyatlandırma çıkarmak zor olmaktadır çünkü bu fiyatlandırma da istekleriniz UI/UX tasarımcının konumlandırması vs. gibi bir çok parametrelerin birleşiminden ortaya çıkacak bir fiyatlandırma olacağından dolayı sizlere sağlıklı bir bilgi aktarımı yapmayı tercih etmemekteyiz.

Diperweb Neden Tercih Etmeliyiz?

Diperweb işletme ve markalar için sektörde bulunan bir çok sorundan arındırılmış bir şekilde güvenilir, farklı, kaliteli hizmet vermeye odaklanmış bir marka olarak bilmenizi isteriz. Evet sektörümüzün getirdiği güvensizliği kırmamızın çok zor olduğu bir dönem de olsakta biz kendimize ve iş ortaklarımıza her daim inanan bir yapı da olduğumuzdan dolayı Dijital olarak markamızın sahip olduğu hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Kurumsal Web Tasarım, SEO, Google Ads Hesap Yönetimi, Dijital Tasarım ve E-Ticaret Sitesi gibi hizmetlerimizde kullanıcımızı her daim memnun etmeyi hedefleyerek ilerlemekteyiz.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!