İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

İkitelli Web Tasarım

İkitelli Web Tasarım

İkitelli Web Tasarım

Web Tasarım markası olarakta belirtebileceğimiz Diperweb, İkitelli ve çevresindeki bölgelere rakiplerinden farklı bir hizmet anlayışı ile hizmet sunmak üzere bulunmaktadır. Diperweb’ten web tasarım, SEO, dijital tasarım, E-Ticaret ve Google reklam hesabı yönetimi gibi işletme ve markanızın dijital dünya da gelişmesini sağlayacak hizmetleri edinebilirsiniz. Bize e-posta ve 0850 307 7587 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Web Sitesine Neden Sahip Olmalıyım?

Web siteleri bir marka veya işletmenin dijital kimliği veya dijital vitrini olarak nitelendirebiliriz. Web siteniz markanıza veya işletmenize uygun bir şekilde tasarlanmalı ve bu tasarımda bulunan renklerin, buton yerleşimlerinin ve içeriğinin markanızı veya işletmenizi tam anlamıyla yansıtmalıdır. Saydığımız kavramlar açısından herhangi bir zayıflık işletmenizi veya markanızı kötü bir şekilde etkileme potansiyeline sahiptir.

Günümüzde ve yaptığımız analizlerin doğrultusunda bir çok tüketici ve internet kullanıcısı ister evde olsun ister evinin dışında bir alanda bulunsun sahip olduğu mobil cihazdan araştırmasını gerçekleştirerek sizin işletmeniz veya markanızla ilgili kararlar vermektedir. Google bu sene itibari ile mobil tarafta sonsuz sayfa kavramına geçerek 1-2-3-4-5… gibi sıralama ölçütünü kaldırdı ve mobil kavramına önem verilmesi konusunda web site sahiplerine bir mesaj iletmiş oldu.

Web siteniz günümüz dünyasında sizin veya markanız hakkında olumlu ya da olumsuz bir sürü parametrelerle geri dönüş sağlamaktadır. Bunların gözardı edilmesi durumunda markanızın tercih listelerinde ilk sıralarda almamasına sebep olarak zaman olarak ekonomik anlamda kazanabileceğiniz müşterileri kaybetmeye başlarsınız.

İkitelli Web Tasarım Diperweb Dijital Performans WebWeb Tasarım da Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ülkemizde ve ilk görüştüğümüz müşterilerde hizmeti iyi bir şekilde sunmamış veya sunamamış, bireysel veya kurumsal yapıların getirdiği ön yargılardan dolayı yaklaşım konusunda temkinli adımların atıldığını tespit ettik. Özellikle kötü izlenimlerden dolayı Diperweb markamıza güven konusunda sıkıntı yaşayan müşterilerimizle çalışmaya başlama konusunda sıkıntı yaşansa da bizlerle çalıştıktan sonra memnun ve mutlu kullanıcı sayısının maksimum olduğunu tespit ettik. Web Tasarım konusunda ilk dikkat edilmesi gereken noktalardan birinin yukarıda belirttiğimiz olaylar örgüsünde önlemli bir şekilde hareket etmek olduğunu belirtebiliriz.

Hizmeti belirten bir sözleşme veya fatura ile hem çalıştığınız firmayı hem de kendinizi güvence altına almış olursunuz.Web Tasarım da dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise hazırlanan tasarımın altyapısı ve web sitesinin tasarımının bütün cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilir durumda olmasıdır. Günümüzde böyle bir sorunun kullanılan altyapılar sayesinde kalmadığını bilsekte özel tasarımlarda kodlamadan kaynaklı hatalar oluşabilmektedir. Web siteniz sizi yansıtmalı ve her platform ile uyumlu olmalıdır.

Web Tasarımınızda kullanılan grafik, görsel ve butonların karşı tarafı harekete geçirici ve sizlerle alakalı daha çok bilgi sahibi olmak istemesi, iletişime geçmesi veya sizden hizmet ve ürün satın almasını sağlayacak düzeyde olması gereklidir. Kullanıcının markanız veya firmanızın bazı noktalarını veya hizmet ve ürünlerini merak edecek şekilde hareket etmesi durumunda web sitenizde vakit geçirmesiyle beraber sizden alışveriş yapma olasılığıda artmaktadır.

Web Tasarım aslında internet kullanıcısı ve tüketicisine karşı ilk izlenimde olumlu his ve duyguları yansıtacak şekilde yapılması gereklidir. Çünkü gözümüze hitap eden ve bizi bir an olsun çeken bir web sitesinden ayrılmamız yaklaşık 10 saniye sürmektedir ve bu sürenin aşılması durumunda web sitenizden faydalanılmış veya hizmetinizin ve ürününüzün alınabilme oranı artmış olmaktadır.

Diperweb olarak her daim kullanıcımızın en iyi deneyim ve kaliteye sahip olması amacıyla hedeflemelerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!