İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Google Benim İşletmem Nedir?

Google Benim İşletmem Nedir?

Google Benim İşletmem Nedir?

Google Benim İşletmem ile birlikte mevcudiyette bulunan yerel işletmenizin Google Aramalarında ve en önemlisi bir çok işletmeyi bulmamızı sağlayan Google Haritalar da kayıtlı olup görünmesini sağlayabilmekteyiz. Belirli bir bölge de ya da belirli bir konumda insanlara hizmet veren bir işletme olduğunuz için o bölge de bulunan veya bulunmayan diğer müşteri potansiyeli olan insanların sizleri bulmasına yardımcı olursunuz. Müşterilerin, Google’da doğrulanan işletmeleri daha saygın bulma olasılığı doğrulanmamış olanlara göre çok daha fazla olacaktır.

Kendinizi Google da ihtiyacınız olan bir hizmeti aratırken düşünün. Emin olmadığınız ama kulaktan yayılan bir bilgi ile ihtiyacınız olan işletmeyi Google’a kayıtsız ve doğrulanmamış bir şekilde bulmanız mı daha caziptir yoksa Google Benim İşletmem’e kayıtlı ve istediğiniz an bir tık ile navigasyon aracılığı ile o işletmeye gidebilmek mi daha cazip?

Google Benim İşletmem ile birlikte müşterileriniz Google Haritalar veya Google Arama üzerinden sizi bulduklarında mevcut ise kolayca web sitenize ulaşabilir veya telefon numaranızı kayıt ettiyseniz rahatlıkla sizleri arayıp iletişime geçebilir.

google benim işletmem nedir diperweb

Google Benim İşletmem’in Avantajları

Google Benim İşletmem için 3 temel özellik belirtebiliriz.

  1. Google Benim İşletmem’de Daima Doğru Bilgileriniz Olsun
  • Benim İşletmem’e çalışma saatlerinizi, telefon numaranızı, websitenizi ve konumunu (işletmenizin türüne bağlı olarak bir açık adres, hizmet bölgesi veya yer işaretçisi) mutlaka kaydedin.
  • Varlığınızı her daim güncel tutmak ve istatistikleri kontrol etmek için Benim İşletmem uygulamasını akıllı telefonunuzda kullanın

2. Müşterilerle Etkileşimde Olun

  • İşletmenizin sunduğu hizmet veya ürünlerin ve hatta dış görünümünü fotoğraflayın yayınlayın.
  • Hizmet alan müşterileriniz sizin için yorumlar ve değerlendirmeler yapacaktır ve bunlara mutlaka olumlu ve pozitif yanıtlar verin. Bu yorumlar negatif ise ve haksız yere yapılmışsa nedenini veya asılsız olduğunu uygun bir dil ile belirtir şekilde yazın.

3. Yeni Müşteriler Edinin

  • Benim İşletmem ile birlikte müşterilerinizi websitenize yönlendirin.
  • Hazır olduğunu düşündüğünüzde mutlaka yapılması gereken Google Ads kullanılarak Google Arama moturuna reklam verin.

Tüm bunlarla beraber bu koşulları yerine getirmekte zorlanıyorsanız veya bunları yapmaya vaktim yok diyorsanız DiperWeb olarak işletmeniz için bunları profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz. Web tasarım paketlerimizde bu hizmetimiz ücretsiz iken paket dışında bu hizmetimizin ücreti fotoğraflama ve logo hariç 100 TL ücret olarak uygun görülmüştür. Destek için iletişim kanallarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!