İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Google Ads (Adwords) Hizmeti

Dijital Reklamcılıkta En Çok Tercih Edilen Google Ads Nedir?

Google Ads aslında Google arama motorunun ulaşabildiği ve alt platformlarında da reklam gösterilmesini sağlayan araçlar bütünü ve hizmetidir. Diğer arama motorları bu imkanları sunsa da Türkiye de en çok tercih edilen arama motoru Google olduğu için en çok tercih edilendir. Özellikle bu arama motoru pazarlaması diyebileceğimiz kavram e-ticaret firmaları ve markaları için çok önemlidir. Google Ads ile birlikte internette bulunan müşterilerinizin %95’ine ulaşabilirsiniz.

google ads reklam hesabi yonetimi diperweb

Google Ads Hizmeti Size Ne Sağlar?

İşletmenizi veya markanızı temsil eden web sitenizin müşteri olma olasılığı olan kullanıcıların ilgilendiği ve arattığı alanlarda reklamlarınızın gösterilmesi ile sizlerin web sitesini ziyaret etmesini veya satın alma işlemini yapması için harekete geçirici reklamların oluşturulmasıyla bilinirliğinizin ve satışlarınızın artması hedeflenir.

Google Ads Hizmetinde Neler Yaparak Size Fayda Sağlıyoruz?

İşletme veya markanızı aynı zamanda bulunduğunuz sektörü analiz ederek işletme veya markanıza uygun reklam stratejileri geliştiriyoruz.
İşletmenizin veya markanızın hitap etmesini istediğiniz kitle ve analizini gerçekleştirdiğimiz kitleniz olma potansiyeli hedef kitlelerinizi harmanlayarak çeşitli filtrelemeden geçirerek ulaşılması gereken kitlenizi belirliyoruz.
Sizler için oluşturduğumuz reklamları yönettiğimiz panelden her gün kontrol ederek herhangi bir probleme karşı önlem alıyoruz.
Eğer sizlerin vakti kısıtlı ve tek başıma inceleyemem diyorsanız sizler için paneldeki analizlerin özünü ve özetini e-posta adresinize veya mesajlaşma uygulamalarından gönderimini sağlıyoruz.
google ads reklam türleri diperweb

Google Ads Hizmetimizden Neden Faydalanmalısınız?

Hemen şimdi kendiniz ve işletmeniz için bu hizmetten faydalanmanız durumunda kısa vadede bilinirliğinizi, gelirinizi ve satışlarınızı arttırma potansiyeline erişeceksiniz.

Teklif Al
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!