Diperweb Logo

Güçlü ve Bir O Kadar Sosyal.

Hizmeti Edin.
Image link

FB & IG Platformunda Markanızı ve İşletmenizi Duyurun.

Sabah uyandığımızdan itibaren kontrol ettiğimiz Instagram ve eğer kullanıyorsan Facebook platformunda işletmen veya markan için belirli hazırlık aşamaları ile reklam yayınlamanın size bilinirlik sağlamak ile birlikte web sitesinin ziyaretinin artmasıyla satış yapmanızı sağlar. Hizmeti edindiğinizde sadece yönetilmesi değil aklınıza takılan sorularla alakalı da danışmanlık ediniyorsunuz.

Geleneksel Reklam Maliyetlerini Unutun.

Bir çok büyük marka geleneksel reklamlara bütçe harcaması ile devam etse de işletme ve markanızı daha ekonomik maliyet ile internet ortamında özellikle sosyal platformlarda duyurmanız hızlı büyümenizi ve satışınızı katlamanızı sağlayabilme oranı yüksek.
Image link
Image link

FB & IG Reklamların Sisteme Sahip Olur.

Markanızın veya işletmenizin bulunduğu sektörü ve çeşitli önemli bilgileri edindikten sonra oluşturacağımız reklam tasarımları ve metinleri ile belirli bir sistem ve strateji içerisinde reklamlarınızı yayınlıyoruz.

FB & IG Reklam Yönetimi Aşamaları

Diperweb olarak web sitenizle beraber FB & IG Reklam Yönetimi hizmetimizle sizlere en iyi performansı sunmayı hedefliyoruz.

Teklif Al.
Soru Sor
Image link

Hazırlık

FB & IG reklamlarınızı etkili yönetebilmek için sizlere göndereceğimiz dosyanın doldurulmasından sonra sektörünüzle alakalı araştırmalar yapmaktayız. Sizden gelen dosya ve araştırmalarımız ile sizinle toplantı gerçekleştiriyoruz.
Image link

Kampanya Oluşturma

Meta Business hesabınız var ise yetkilendirme alarak yok ise hesap kurulumu gerçekleştirdikten sonra elimizdeki verilerle pazarlama deneyimi ve bilgimizi kullanarak reklam kampanyalarınızı oluşturur ve yayına alırız.
Image link

Kampanya Test ve Görüntülü Reklam Tasarımı

FB & IG reklam kampanyalarınızı 3 ve 5 gün aralığında süreçte test ederek istenen ve hedeflenen, KPI değerleri mevcut ise devam etmesini sağlıyoruz. Bunlar mevcut değilse yeni kampanyalar oluşturulmaktadır.
Image link

Kontrol ve Takip

FB & IG reklam kampanyalarınız hizmet süresince kontrol ve analiz edilmekle beraber sizlere danışmanlık hizmetimizde devam etmekte. Kampanyaları nasıl devam ettirmeliyiz, nasıl müdahaleler yapmalıyız tüm konularda sizin yanınızdayız, destek oluyoruz.

Diperweb İle Bu Hizmeti Edinin.

Facebook & Instagram Reklam Yönetimi hizmetimiz ile marka ve işletmenizin bu platformlarda satışlarını artırmasını sağlayabilirsin.
Hemen Teklif Al.
Sohbet Başlat
Yardımcı Olabiliriz :)
Scan the code
Merhaba
Sizin için buradayız. Tıklayın, size hemen yardımcı olalım :)