İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Doktorlar İçin Web Tasarım

Doktorlar İçin Web Tasarım

Doktorlar İçin Web Tasarım

Gelişen teknoloji ve internetin bütün yaşam alanlarımızda yaygınlaşması ile birlikte bir çok işlemlerimiz artık bu alanda gerçekleşmektedir. Bir çok işletme ve marka gibi çeşitli alanlarda bulunan doktorların ve muayenehanesi olanların kendilerini tanıtmaları ve çeşitli araçlar ile randevularını, hastaları ile iletişimini geliştirmek adına bir web sitesine sahip olması gereklidir. Web sitesinin düzenlenmesi ile birlikte hastalarının aklında olan soruları, muayenehanesinin konumunu ve size ulaşabilecekleri telefon numarasını paylaşarak sizlere ulaşmasını kolaylaştırmış olursunuz. Peki bir diğer avantajları nelerdir?

Doktorlar İçin Web Tasarım DiperwebDoktorlar İçin Web Tasarım Avantajları

Diperweb ile başlatacağınız web tasarım hizmeti ile birlikte web siteniz alanınızla alakalı özelleştirilmiş tasarımların oluşturulmasıyla potansiyel internet kullanıcılarının ilgisini çekebilecek bir web sitesine sahip olabilir ve böylelikle dertlerine deva arayanlara hızlıca tedavi etmek üzerine sözleşebilirsiniz.

  • Whatsapp Destek veya Canlı Destek: Web sitenize eklenecek bu butonlar aracılığıyla danışanlarınız sizlere çok hızlı ve özel şekilde ulaşabilir ve böylelikle istedikleri hizmeti ister web siteniz üzerinden ister muayenehanenize davet ederek verebilirsiniz.
  • Hakkımızda: Doktor olarak kendi özgeçmişinizi aktarmanız çok önemlidir. Gördüğünüz eğitim ve tecrübenizi yansıtmanız durumunda danışanların güvenlerini arttırabilir veya tazeleyebilir durumunda olursunuz.
  • Sıkça Sorulan Sorular: Web siteniz oluşturulduğunda sizlere ulaşabilecekleri iletişim kanallarından kolayca araştırıp bulabilecekleri bilgileri sormaları bir süre sonra sıkıcı bir hal alabilir fakat bunun önlemini almak adına sıkça sorulan soruların cevaplarını web sitenizde hazırlayabilir ve danışanlarınızın işini kolaylaştırabilirsiniz.
  • Blog: Doktorluk ile alakalı veya hastalıklarla alakalı olabilecek binbir yazı ve makale paylaşımı sağlayabilir böylelikle müşterileriniz için hem Google sıralamanız için yararlı bir durum geliştirmiş olursunuz.
  • Randevu Sistemi: Web sitenizde oluşturabileceğimiz randevu alma sistemi ile birlikte randevularınızı tek tıkla yönetim ya da planlama kolaylığına sahip olabilirsiniz. Diperweb’te Şu anlık sadece randevu al kısmında gönderilen bilgileri excel dosyasına kaydetmeniz gerekebilir.
Yukarıda bahsettiğimiz bazı sayfalar temel ve bazıları da web sitenize eklenmesi durumunda sizler için etkili ve fark oluşturacak özellikler diyebiliriz. Diperweb ile birlikte gerçek hizmet anlayışına sahip olun.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!