İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Diyetisyenler İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Diyetisyenler İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Diyetisyenler İçin Web Sitesi ve Web Tasarım Neden Gerekli?

Bir çok insanın beslenmesiyle alakalı yaşadığı problemlerin çözümünde danıştığımız Diyetisyenler iyi ki var olduklarını belirtelim. Her insanın sağlıklı kilo vermek veya kilo almak için yardım aldığı ve danıştığı uzmanlardır. Diyetisyenler aslında yeme içme alışkanlığınızı dinleyerek veya analiz ederek vücudunuzdaki yağ oranı vs. parametrelere göre size yeni beslenme alışkanlığı kazandırmak üzere yardım etmektedir.

Diyetisyenler kendilerine gelen bütün danışanlar ile tek tek ilgilenmek durumunda bulunmaktadır. Diyetisyenler için oluşturacağımız web siteleri aslında işlerini kolaylaştırmakta, daha çok insanlara ulaşma potansiyeli sunmakta ve belirli bir düzen getirmekte. Peki diğer avantajları neler?

Diyetisyenler İçin Web Sitesi ve Web Tasarım Diperweb
Diyetisyenler İçin Web Sitesi ve Web Tasarım Diperweb

Diyetisyenler İçin Web Sitesi ve Web Tasarımın Avantajları

Diperweb oluşturmak isteyeceğiniz web siteniz ile alakalı size özel veya özelleştirilmiş tasarımlar ile potansiyel internet kullanıcılarının ilgisini çekebilecek bir siteye sahip olabilir böylelikle daha fazla danışan elde edebilir durumda olursunuz.

  • Whatsapp Destek veya Canlı Destek: Web sitenize eklenecek bu butonlar aracılığıyla danışanlarınız sizlere çok hızlı ve özel şekilde ulaşabilir ve böylelikle istedikleri hizmeti ister web siteniz üzerinden ister ofisinize davet ederek verebilirsiniz.
  • Hakkımızda: Diyetisyen olarak kendi özgeçmişinizi aktarmanız çok önemlidir. Gördüğünüz eğitim ve tecrübenizi yansıtmanız durumunda danışanların güvenlerini arttırabilir veya tazeleyebilir durumunda olursunuz.
  • Sıkça Sorulan Sorular: Web siteniz oluşturulduğunda sizlere ulaşabilecekleri iletişim kanallarından kolayca araştırıp bulabilecekleri bilgileri sormaları bir süre sonra sıkıcı bir hal alabilir fakat bunun önlemini almak adına sıkça sorulan soruların cevaplarını web sitenizde hazırlayabilir ve danışan kişinin sizlere aktaracağı sorunu pürüssüz bir şekilde edinebilir ve çözüm sunabilirsiniz.
  • Diyet Programları: Web sitenizi ziyaret edenlere ücretsiz diyet programları sunabilir veya diyet programlarınızın satışını e-ticaret mantığı üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Blog: Diyetisyenlik ile alakalı veya gıdalarla alakalı olabilecek binbir yazı ve makale paylaşımı sağlayabilir böylelikle müşterileriniz için hem Google sıralamanız için yararlı bir durum geliştirmiş olursunuz.
  • Randevu Sistemi: Web sitenizde oluşturabileceğimiz randevu alma sistemi ile birlikte randevularınızı tek tıkla yönetim ya da planlama kolaylığına sahip olabilirsiniz. Diperweb’te Şu anlık sadece randevu al kısmında gönderilen bilgileri excel dosyasına kaydetmeniz gerekebilir.

Yukarıda bahsettiğimiz bazı sayfalar temel ve bazıları da web sitenize eklenmesi durumunda sizler için etkili ve fark oluşturacak özellikler diyebiliriz. Aklınıza takılan bütün soruları bizimle iletişime geçerek iletebilir ve ücretsiz keşif görüşmesi isteyebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!