İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Diş Hekimleri İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Diş Hekimleri İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Diş Hekimleri İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Diş hekimlerinin günümüzde çok olmasıyla beraber açtıkları diş kliniklerinin tanıtılması veya çevre tarafından bilinmesini sağlamak hedefleri haline gelmesi gerektiğini düşünüyoruz. Çevreye haber verilmesiyle oluşan reklam ne kadar etkili olsa da oluşturalacak bir web sitesi ile ve gerekli çalışmaların yapılmasıyla beraber diş hekimleri düşündüklerinden daha çok hasta potansiyeline ulaşabilirler.

Web sitelerinin oluşturulması ve kendilerine uygun bir şekilde web tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesiyle birlikte internet dünyasında ilk kimliklerini edinmiş olurlar. Böylelikle sonrasında yapılacak SEO işlemleri ile birlikte Google’da istedikleri odak anahtar kelime de sıralama almaya başlayabilir hatta üst sıralara doğru tırmanmaya başlayabilirler.

SEM (Arama motoru pazarlaması) ile belirlenen anahtar kelimelerde veya reklam paketlerinde belirleyeceğimiz reklam çeşitleri ile birlikte web sitenize internet kullanıcısı çekebilir burada sunduğunuz bilgiler ve güven ile potansiyel müşteriye dönüştürebilirsiniz.

Diş Hekimleri İçin Web Sitesi ve Web Tasarım Diperweb

  • Randevu Sistemi: Web sitenize yerleştirebileceğimiz randevu alma sistemi ile birlikte web siteniz üzerinden gelecek randevu isteklerini görebilir ve böylelikle randevularınızı düzenleyebilirsiniz. Web sitenizden randevularınızın artması üzerine ise bu sistemi devre dışı bırakabilir yoğunluğunuzun azalmasından sonra tekrar aktif hale getirebiliriz.
  • Whatsapp veya Canlı Destek: Web sitenize yerleştirilecek whatsapp veya canlı destek butonu ile birlikte hastalarınıza online olarak destek verebilir ve mesajlaşma üzerinden kliniğinize gelmesini isteyebilirsiniz.
  • Hakkımızda: Diş hekimi olarak kendi özgeçmişinizi aktarmanız çok önemlidir. Gördüğünüz eğitim ve tecrübenizi yansıtmanız durumunda hastalarınızın güvenlerini arttırabilir veya tazeleyebilir durumunda olursunuz.
  • Sıkça Sorulan Sorular: Web siteniz oluşturulduğunda sizlere ulaşabilecekleri iletişim kanallarından kolayca araştırıp bulabilecekleri bilgileri sormaları bir süre sonra sıkıcı bir hal alabilir fakat bunun önlemini almak adına sıkça sorulan soruların cevaplarını web sitenizde hazırlayabilir ve danışan kişinin sizlere aktaracağı sorunu pürüssüz bir şekilde edinebilir ve çözüm sunabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bazı sayfalar temel ve bazıları da web sitenize eklenmesi durumunda sizler için etkili ve fark oluşturacak özellikler diyebiliriz. Aklınıza takılan bütün soruları bizimle iletişime geçerek iletebilir ve ücretsiz keşif görüşmesi isteyebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!