İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Canva Nedir? Ücretsiz Tasarım Yapmak!

Canva Nedir? Ücretsiz Tasarım Yapmak!

Canva Nedir? Ücretsiz Tasarım Yapmak!

Canva, ücretsiz bir internet tabanlı tasarım uygulamasıdır. İnfografik, poster, sunum, davetiye, kart, reklam yahut sosyal medya gönderileri şeklinde birçok görseli ustalaşmış bir halde hazırlamanıza destek olur. Tasarım bildiğiniz üzere göreceli bir kavram. Elbette birtakım kuralları var fakat temelinde hayal gücüne bağlı. Bazen istediklerinizi söylemenize rağmen “işte budur” demek zaman alır.

Tasarım bilmiyor olmanız da bu “işte budur”a ulaşamamanıza bir müessir olabilir. Canva, size tam olarak bu mevzuda yardımcı sağlıyor. Canva’yı kullanabilmek için mucize tasarım bilgilerine haiz olmanıza gerek yok. Program aslına bakarsanız Türkçe ve içerisine girdiğiniz anda kullanım kolaylığı sağlıyor. Sizin yapmanız ihtiyaç duyulan hayal gücünüzü çalıştırmak ve bütün bu tarz şeyleri zahmetsizce tasarıma dökmek.

Canva Nedir? Ücretsiz Tasarım Yapmak!
Canva Nedir? Ücretsiz Tasarım Yapmak!

Canva’nın kullanması son derece basittir. Önce yapmanız ihtiyaç duyulan Canva’nın resmi web adresine giriş yapmak. Karşınıza çıkan üyelik bilgilerini girmek ve peşinden üyelik kimliğinizi oluşturmak. Kısa süren bu işlemin peşinden Facebook ile bağlan seçeneğini kullanabilirsiniz böylelikle üyelik süreçlerini daha da kolaylaştırmanız olası olur. Web tabanlı uygulamalarda en can bunaltıcı şeylerden biri devamlı e-bülten yahut reklam gönderimi.

Güzel haber şu ki Canva’da bu tip yaptırımlar yok. Program size devamlı bir şeyler satmaya çalışmıyor yahut tasarımlarınıza bir limit koymuyor. Üstelik tasarımlarınıza amblem ve resim ekleyebilir ve hedef kitlenize daha iyi erişim sağlayabilirsiniz. Canva’nın parasız bir tasarım programı olduğu bilgisini de verelim. DiperWeb olarak canva konusunda sizlere destek sunalım. Ayrıca oluşturduğunuz tasarımları ekleyebileceğiniz web siteniz mevcut değil ise Web Tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Related Posts
Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!