İstanbul/Türkiye
0850 307 7587
Bizi Takip Edin

Avukatlar İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Avukatlar İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Avukatlar İçin Web Sitesi ve Web Tasarım

Politik bir görüş belirtmeden ilerleyebilmek adına böyle bir cümle kurmuş isek bizleri uyarmanızı rica eder ve teşekkür ederiz. Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte ve iletişim ağının bu denli güçlü olmasından kaynaklı olarakta artık dünyanın öbür ucunda mevcut olan ve gerçekleşen olaylardan anında haberdar olabiliyoruz. Son zamanlarda ülkemizde de gerçekleşen suç olaylarında kendilerini en iyi şekilde savunmasını sağlayacak avukatlara ihtiyaç duyulabilmektedir. Ülkemizde bir çok başarılı avukat mevcut olsa da bu avukatlara herhangi bir tanıdık vasıtasıyla ulaşmak gerekli olabiliyor ve aslında bu da her insan için zor bir durum olduğunu söyleyebiliriz.

Avukatlar için web sitesinin oluşturulması ve istenen şekilde tasarlanmasıyla birlikte hukuk karşısında kendilerini savunmasını isteyen insanlara daha kolay ulaşmasını sağlayabilir duruma gelmektedir. Böylelikle sonrasında yapılacak SEO işlemleri ile birlikte Google’da istedikleri odak anahtar kelime de sıralama almaya başlayabilir hatta üst sıralara doğru tırmanmaya başlayabilirler. SEM (Arama motoru pazarlaması) ile belirlenen anahtar kelimelerde veya reklam paketlerinde belirleyeceğimiz reklam çeşitleri ile birlikte web sitenize internet kullanıcısı çekebilir burada sunduğunuz bilgiler ve güven ile insanların anayasal haklarının korunmasını sağlayabilirsiniz.

Avukatlar İçin Web Sitesi ve Web Tasarım Diperweb

  • Randevu Sistemi: Web sitenize yerleştirebileceğimiz randevu alma sistemi ile birlikte web siteniz üzerinden gelecek randevu isteklerini görebilir ve böylelikle randevularınızı düzenleyebilirsiniz. Web sitenizden randevularınızın artması üzerine ise bu sistemi devre dışı bırakabilir yoğunluğunuzun azalmasından sonra tekrar aktif hale getirebiliriz.
  • Whatsapp veya Canlı Destek: Web sitenize yerleştirilecek whatsapp veya canlı destek butonu ile birlikte haklarını arayan insanlara online olarak destek verebilir ve mesajlaşma üzerinden kliniğinize gelmesini isteyebilirsiniz.
  • Hakkımızda: Avukat olarak kendi özgeçmişinizi aktarmanız çok önemlidir. Gördüğünüz eğitim ve tecrübenizi yansıtmanız durumunda hakkını arayan insanların güvenlerini arttırabilir veya tazeleyebilir durumunda olursunuz.
  • Sıkça Sorulan Sorular: Web siteniz oluşturulduğunda sizlere ulaşabilecekleri iletişim kanallarından kolayca araştırıp bulabilecekleri bilgileri sormaları bir süre sonra sıkıcı bir hal alabilir fakat bunun önlemini almak adına sıkça sorulan soruların cevaplarını web sitenizde hazırlayabilir ve danışan kişinin sizlere aktaracağı sorunu pürüssüz bir şekilde edinebilir ve çözüm sunabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bazı sayfalar temel ve bazıları da web sitenize eklenmesi durumunda sizler için etkili ve fark oluşturacak özellikler diyebiliriz. Aklınıza takılan bütün soruları bizimle iletişime geçerek iletebilir ve ücretsiz keşif görüşmesi isteyebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat!
Size hemen yardımcı olabiliriz?
Merhaba
İşletmenizi veya markanızı hemen dijitalleştirelim!